سایت آرایش
سایت بهترین های زیبایی و آرایش
من هم تو کمپین بهترین های زیبایی و آرایش هستم
ورود - عضویت
7 آبـان 1399 
صفحه اصلی مقالـات جزئیات قتل میترا استاد همسر شهردار سابق تهران           
اخبار سلبریتی ها
عضویت
اینستاگرام

   جزئیات قتل میترا استاد همسر شهردار سابق تهران

میترا استاد فرزند کاکا برار متولد 1362 در اسلام آباد غرب (کرمانشاه) می باشد

فارغ التحصیل لیسانس حسابداری می باشد، او در انتخابات شورای شهر دوره پنج اسلامشهر تهران نامزد شد اما رای نیاورد، تجربه دو بازیگری در فیلم باران در صدا و سیمای کرمانشاه و فیلم دختر شاه پریون را دارد

میترا استاد مشهور به میترا نجفی همسر دوم شهردار سابق تهران محمد علی نجفی می باشد ازدواج این زوج در اردیبهشت 97 به شدت جنجالی شد

حالا یکسال بعد خبر قتل وی به ضرب گلوله منتشر شده است

خبر از آنجا خیلی داغ می شود که ایشان یک روز قبل با یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب تماس گرفته و درخواست مصاحبه برای روز سه شنبه (روز قتل) کرده بود

میترا استاد از همسر سابق خود یک فرزند پسر 13 ساله دارد، وی اولین نفری بود که بعد بازگشت از مدرسه با جسد مادرش میترا مواجه شده و به 110 اطلاع داده است

همسایه ها گفتند قبل از قتل صدای دعوا از این خانه به گوش رسیده است اما صدای شلیک گلوله نشنیده اند و تا به حال هم آقای شهردار سابق را در این ساختمان ندیده اند !

پس از انتشار خبر قتل میترا استاد (میترا نجفی)، خبرنگاران روزنامه اصلاح‌ طلب انصاف نیوز، از تماس تلفنی قبلی میترا استاد با این روزنامه خبر دادند و نوشتند :

که او قصد داشته در همین روز سه‌شنبه با یکی از خبرگزاری ها مصاحبه کند اما خبر قتل وی رسید

محمدعلی نجفی که در پی اعتراف به قتل میترا استاد برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده است، گفت:«مهریه همسرم ١٣٦٢ سکه بود و هر چقدر اصرار می کردم که از یکدیگر جدا شویم، قبول نمی کرد».

یک نهاد تماس های مرا شنود می کرد و در اختیار همسرم قرار می داد که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است». 

بعد از این حادثه سر خاک پدر و پدربزرگم رفتم که خود را بکشم؛ اما زمانی که با خود فکر کردم به این نتیجه رسیدم که قانون راه بهتری است و تصمیم گرفتم که خود را معرفی کنم». 

از وقتی که به عقد من درآمد از اردیبهشت پارسال تا دیروز مسائل ناموسی نبود، اما تهدید ناموسی زیاد می کرد و یکی از اصلی ترین مسائل دعوای ما همین موضوع بوده است. هر وقت صحبت ازطلاق می کردیم شروع به شکستن وسایل خانه می کرد و با کارد حمله می نمود». 

این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه ات را پرداخت کنم اما می گفت می خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی». 

من به قصد کشتن نرفتم و می خواستم بترسانمش

ناگفته های عجیب همسر اول نجفی درباره قتل میترا