سایت آرایش
سایت بهترین های زیبایی و آرایش
من هم تو کمپین بهترین های زیبایی و آرایش هستم
ورود - عضویت
6 ارديـبـهـشـت 1403 
صفحه اصلی مزایای عضویت           

بدون شک، امروزه، استفاده از فضای مجازی وسرویس جهانی اینترنت، کاملـا از حالت تشریفاتی خارج شده و ابزاری تأثیرگذار برای رونق هر کسب و کاری به حساب می آید. خیلی از مردم وقتی به مشکلی مانند یافتن یک سالن زیبایی خوب برخورد میکنند سراغ اینترنت و یا شبکه های اجتماعی می روند تا آرایشگاه و یا آموزشگاه مورد نظر خود را جستجو کنند. داشتن یک پنل اختصاصی مانند webpage و یا website در محیط اینترنت، بعنوان بستر تبلیغاتی، تمام جزئیات کسب و کار و پیشنهادهای ویژه شما را  برای مشتریان قدیم و جدیدتان ارائه خواهد نمود. وب‌سایت مانند یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات را به اشتراک می‌گذارد؛ هر زمان،بصورت شبانه‌روزی و هفت روز هفته، اطلاعات منتشر شده را  می توان ویرایش و بروزرسانی نمود و به سؤالات مشتریان پاسخ داد، بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه‌ چاپ محتوای جدید داشته باشید.
برای کسب و کار شما، چیزی مهمتر از دیده شدن نیست. اگر در فضای مجازی و دنیای اینترنت، جایگاه معتبری نداشته‌باشید، بدون شک اعتبار شما به شدت کاهش یافته و علاوه بر عدم امکان جذب مشتری از طرق فضای مجازی، مشتریان قدیمی تان را از دست خواهید داد. چرا که رقبای شما در این زمینه از شما پیش خواهند گرفت و این منجر به کاهش اعتبار شما خواهد شد.

آرایش.کام به عنوان یکی از جامع ترین سامانه تخصصی در زمینه سالن های زیبایی کشور، یک بستر مناسب برای همه عزیزانی است که در این زمینه مشغول به هنرنمایی می باشند. علاقمندان باعضویت در این سامانه تنها در عرض چند دقیقه، با ثبت  اطلاعات خود در وب پیج اختصاصی، در  صفحه نخست سرویس جهانی گوگل قرار خواهند گرفت.

بدیهی است که اعضاء، به راحتی و در هر زمان دلخواه اطلاعات مورد نظر مانند نوع خدمات، قیمت خدمات، آدرس و نقشه تصاویر و فیلمهای مورد نظر، تخفیف و اطلاعیه های مورد نظر را بروزرسانی نمایید.

از طرفی دیگر داشتن وب پیج در سامانه آرایش.کام راه جدیدی برای ارتباط با مشتریان جدید خواهد بود تا با تواناییها و خدمات شما آشنا شوند. نظرات دیگر کاربران را در مورد کیفیت هنرنمایی شما مطالعه کرده و در ذهن خود سالن و یا آموزشگاه شما را جهت مراجعه بعدی ثبت کنند. ذکر این نکته ضروریست که با هدف اطلاع رسانی کامل و شفاف، در وب پیج اختصاصی اعضاء، هیچ تبلیغاتی محیطی درج نخواهد شد نمی شود و این فرصت را به مخاطبین می دهد که دقیقتر و با تمرکز کامل موارد مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

استقبال چشمگیر شما عزیزان، موجب شده که سامانه آرایش.کام در کمتر از 2 سال از بسیاری از رقبای قدیمی و البته ارزشمند پیشی گرفته و در جایگاه بالای سرویس جهانی اینترنت قرار گیرد. بدیهی است که  شاخصه هایی مانند بروزرسانی، تعداد بازدید و نوع اطلاعات و تصاویر شما می تواند جایگاه شما را  از پایین صفحه اول گوگل به سمت رنک 1 گوگل ارتقاء دهد.

 

لازم به ذکر است که با توجه به تعدد اسامی مشابه برای سالنهای زیبایی در سطح کشور، بهتر است که نام سالن زیبایی به همراه نام شهر جستجو شود تا سریع تر لینک وبپیج مشاهده شود.
 • ✍️ آیا می دانستید وب سایت اختصاصی شما به تنهایی تا چند میلیون تومان توسط شرکتهای مختلف فروخته می شود  در حالیکه هزینه سایت در پکیج نرمال فقط و فقط 120 هزارتومان برای یک سال می باشد. در این یکسال علاوه بر مدیریت وب سایت خود بارها و بارها دیده شوید.
 • ✍️ آیا می دانستید در وب سایت اختصاصی تان مشابه آنچه در facebook و Youtube می بینید می توانید هدر مخصوص خود را در بالای صفحه داشته باشید و تصاویر منتخب خود را به شکل اسلایدر در پایین صفحه نمایش دهید.
 • ✍️ آیا می دانستید در وب پیج اختصاصی تان مشابه آنچه در facebook و Youtube می بینید می توانید اسلایدرمخصوص خود را در پایین صفحه داشته باشید و تصاویر منتخب خود را به شکل اسلایدر در پایین صفحه نمایش دهید.
 • ✍️ آیا می دانستید که در پکیج تان، می توانید بدون نیاز به ایمیل تلگرام و... مطالب و نظریات خودتان را از طریق سیستم تیکت دهی مندرج در پکیج خریداری شده به سادگی به مدیریت پزشکیاب ارسال فرمایئد
 • ✍️ آیا می دانستید با عضویت در سالن زیبایی شما در سایت  araiesh.com سالن شما در 4 بخش مختلف می تواند تبلیغ شود.
 • ✍️ آیا می دانستید با عضویت در سالن زیبایی شما علاوه بر سایت araiesh.com در کانال معروف @BeautyHome ,و کانالهای بهترین سالنهای زیبایی شهرتون نیز رایگان تبلیغ می شوید.

 

 


در انتها یک بار دیگ، مهمترین شاخصه های عضویت در araiesh.com را با هم مرور می کنیم:
 • ✍️ ایجاد یک پنل مدیریت اختصاصی قابل ویرایش برای شما برای درج سوابق، تصاویر، درج آدرس درنقشه ، و....
 • ✍️ معرفی سالن شما در رتبه 1 سرویس جهانی گوگل و.... 🌎🌎
 • ✍️ معرفی سالن شما در مقالات بهترین های شهرتون (در صورت ارائه مدارک مستدل)
 • ✍️تبلیغ رایگان سالن شما در کانالهای تلگرام و اینستاگرام 
 • ✍️ایجاد یک کانال ارتباطی مستقیم با مشتریان و فرایند پرسش و پاسخ
 • ✍️ایجاد یک کانال ارتباطی مستقیم با مدیریت آرایش.کام برای ارائه نظرات و سوالات احتمالی

 

معرفی بهترین ها

مزایای عضویت

تعرفه عضویت

تعرفه تبلیغات

شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما - معرفی بهترین ها - شکایات - قوانین و مقررات - 12121
تهران، خیابان جردن- بش ناصری- برج روشنک- طبقه3-09373109035
تهران جردن نبش ناصری برج روشنک ط 3 واحد 7 تلفن 02188774961
مدیریت: admin@araiesh.com
تبلیغ شما: tabligh@araiesh.com
پشتیبانی: support@araiesh.com