سایت آرایش
سایت بهترین های زیبایی و آرایش
من هم تو کمپین بهترین های زیبایی و آرایش هستم
ورود - عضویت
12 اسـفـنـد 1402 
صفحه اصلی تعرفه عضویت           

در آرایش.کام شما می توانید با یک هزینه کاملا منطقی و ارزان وب پیجی داشته باشید که همگی مشخصات یک وب سایت حرفه ای را در اختیارتان قرار می دهد. می دانیم که امروزه، وب سایت کاملـا از حالت تشریفاتی خارج شده و ابزاری کارامد و تأثیرگذار در هر کسب و کاری و از جمله سالن های زیبایی می باشد. خیلی از مردم وقتی برای یافتن یک مرکز زیبایی  خوب در اولین گام، سراغ اینترنت و گوشی خود می روند. از اینرو حضور در فضای مجازی و اینترنت، برای هر کسب و کاری ضروری می باشد زیرا در غیر اینصورت، مشتریان نمی‌توانند به راحتی مرکز شما  را پیدا کرده و  در نتیجه کسب و کار شما هر روز کم رنگ تر خواهد شد. به عبارتی دیگر،دیده نشدن در فضای مجازی و اینترنت قطعا موجب کاهش اعتبار خواهد شد.     

در نتیجه، پیش از چاپ کارت ویزیت و هزینه بابت تبلیغات، لـازم است حضورتان را به شکل وب‌سایت  و یا شبکه های اجتماعی به مشتریان خود نشان دهید. در اینصورت، تمام جزئیات کسب و کار و پیشنهادهای ویژه شما در معرض دید مشتریان قدیم و جدیدتان قرار خواهد گرفت.  در این بین حضور در جستجوی گوگل بسیار مهمتر می باشد که لازمه آن داشتن وب‌سایت و یا وب پیج با کیفیت در صفحه اول گوگل می باشد.

وب سایت مانند یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات موردنظر شما را به اشتراک می‌گذارد؛ هر زمان اراده کنید، اطلاعات منتشر شده را  می توانید تغییر دهید بدون اینکه نیاز باشد منتظر شوید و یا هزینه‌ای بابت چاپ محتوای جدید پرداخت کنید. وب سایت مثل یک کارمند فروش؛ اما شبانه‌روزی و هفت روز هفته به سؤالات متداول مشتریان پاسخ می‌دهد. بیاد داشته باشیم که  مزیت وب‌سایت برای کسب و کارهای جوان مانند سالن های  کوچک، کمتر  از سالن های برند نیست. چرا که موتورهای جستجو اغلب نتایج را با توجه به موقعیت مکانی کاربر، مرتب می‌کنند و مثلاً اگر عبارت “آرایشگاههای نزدیک من را جستجو کنیدهمه سالنهای اطراف شما مشاهده خواهند شد. 

در صورتیکه به هر دلیل انجام این فرایند با مشکل روبرو  شد می تواند با بخش پشتیبانی تماس حاصل کنید.

تعرفه همکاری با آرایش داتکام

**** لازم به ذکر است که قرارداد تبلیغات VIP با سالنه و مراکز برند به شکل توافقی انجام می شود.****

  • کلیه هزینه های اعلـام شده بر حسب تومان میباشد.

 

✍️ سایت آرایش.کام تابع کلیه قوانین کشور و از جمله قانون تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی می باشد. با عنایت به اینکه سایت آرایش مصداق بستر تبلیغات مجازی سالنها و مراکز زیبایی می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده از قبیل مغایرت مطالب و تصاویر با شئونات اخلاقی و عرف جامعه و یا ادعاهای مطرح شده در موضوع خدمات، بر عهده اعضاء عزیز می باشد.

معرفی بهترین ها

مزایای عضویت

تعرفه عضویت

تعرفه تبلیغات

شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما - معرفی بهترین ها - شکایات - قوانین و مقررات - 12121
تهران، خیابان جردن- بش ناصری- برج روشنک- طبقه3-09373109035
تهران جردن نبش ناصری برج روشنک ط 3 واحد 7 تلفن 02188774961
مدیریت: admin@araiesh.com
تبلیغ شما: tabligh@araiesh.com
پشتیبانی: support@araiesh.com