سایت آرایش
سایت بهترین های زیبایی و آرایش
من هم تو کمپین بهترین های زیبایی و آرایش هستم
ورود - عضویت
6 ارديـبـهـشـت 1403 
صفحه اصلی درباره ما           

کانون تبلیغاتی آرایش متشکل از گروهی متخصص در زمینه زیبایی، فناوری اطلاعات و تبلیغات اینترنتی، بر اساس یک الگوریتم هدفمند و حرفه ای، تلاش نموده است تا رسالت خود را در ایجاد بستر مناسب برای معرفی بهترین مراکز زیبایی انجام دهد.  هدف نهایی کانون تبلیغاتی آرایش، ایجاد یک پل ارتباطی بین مدیران مراکز زیبایی و مشتریان عزیزشان می باشد که در نهایت یک فرایند منطقی تر، برای انتخاب مرکز زیبایی متناسب با شرایط مشتری پیشنهاد شود.

استقبال چشمگیر مخاطبان عزیز، موجب شده که سامانه آرایش.کام در کمتر از 2 سال از بسیاری از رقبای قدیمی و البته ارزشمند خود پیشی گرفته و در رتبه های اول سرویس جهانی گوگل قرار گیرد.

بدون شک، امروزه، استفاده از فضای مجازی وسرویس جهانی اینترنت، کاملـا از حالت تشریفاتی خارج شده و ابزاری تأثیرگذار برای رونق هر کسب و کاری به حساب می آید. خیلی از مردم وقتی به مشکلی مانند یافتن یک مرکززیبایی خوب برخورد میکنند سراغ اینترنت و یا شبکه های اجتماعی می روند تا مرکز مورد نظر خود را جستجو کنند.

برای کسب و کار های امروزی، چیزی مهمتر از دیده شدن نیست. اگر در فضای مجازی و دنیای اینترنت، جایگاه معتبری نداشته‌ باشید، بدون شک اعتبار شما به شدت کاهش یافته و علاوه بر عدم امکان جذب مشتری از طرق فضای مجازی، مشتریان قدیمی تان را از دست خواهید داد. چرا که رقبای شما در این زمینه از شما پیش خواهند گرفت و این منجر به کاهش اعتبار شما خواهد شد.

آرایش.کام به عنوان یکی از جامع ترین سامانه های تخصصی در زمینه تبلیغات نوین سالن های زیبایی و کلینیک های زیبایی در کشور، یک بستر مناسب برای همه عزیزانی است که در این زمینه مشغول به هنرنمایی می باشند. علاقمندان باعضویت در این سامانه تنها در عرض چند دقیقه، با ثبت  اطلاعات خود در وب پیج اختصاصی، در  صفحه نخست سرویس جهانی گوگل قرار خواهند گرفت.

داشتن یک پنل اختصاصی مانند webpage و یا website در محیط اینترنت، بعنوان بستر تبلیغاتی، تمام جزئیات کسب و کار و پیشنهادهای ویژه شما را  برای مشتریان قدیم و جدیدتان ارائه خواهد نمود. وب‌سایت مانند یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات را به اشتراک می‌گذارد؛ هر زمان،بصورت شبانه‌روزی و هفت روز هفته، اطلاعات منتشر شده را  می توان ویرایش و بروزرسانی نمود و به سؤالات مشتریان پاسخ داد، بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه‌ چاپ محتوای جدید داشته باشید.

بدیهی است که اعضاء، به راحتی و در هر زمان دلخواه اطلاعات مورد نظر مانند نوع خدمات، قیمت خدمات، آدرس و نقشه تصاویر و فیلمهای مورد نظر، تخفیف و اطلاعیه های مورد نظر را بروزرسانی نمایید.

معرفی بهترین ها

مزایای عضویت

تعرفه عضویت

تعرفه تبلیغات

شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما - معرفی بهترین ها - شکایات - قوانین و مقررات - 12121
تهران، خیابان جردن- بش ناصری- برج روشنک- طبقه3-09373109035
تهران جردن نبش ناصری برج روشنک ط 3 واحد 7 تلفن 02188774961
مدیریت: admin@araiesh.com
تبلیغ شما: tabligh@araiesh.com
پشتیبانی: support@araiesh.com